Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-12 14:31:02

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 47.0

Przyszłość klubu

Witam wszystkich, chciał bym powiedzieć że zmieniło się ostatni bardzo dużo w moim życiu zawodowym (nie pracuje już w SP 11, ponieważ mam okazję pracować w organizacji zajmującej się międzynarodowymi wymianami młodzieży ) i prywatnym.
W związku z czym nie będę wstanie prowadzić zajęć z dziećmi w takiej formie jak miłało to miejsce dotychczas. Dlatego chciał bym poinformować wszystkich członków naszego stowarzyszenia że w chwili obecnej staram się zorganizować zastępstwo za mnie. Jeśli się to nie uda będziemy zmuszeni zamknąć stowarzyszenie, a zebrane pieniądze ze składek zostaną zwrócone Państwu na konto.
Poniższe forum zostało założone by ułatwić kontakt zemną, ponieważ w chwili obecnej przebywam za granicą, na wymianie młodzieżowej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub pomysły dotyczące przyszłości stowarzyszenia, proszę pisać tutaj. Postaram się odpowiedzieć tak szybko jak to będzie możliwe.

Offline

#2 2016-08-13 20:31:29

Sylwia Burak
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-13
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Przyszłość klubu

Witam. W związku z szokiem jaki przeżyłam na widok tego posta proponuję spotkanie w sp11 pod naszą salą. Godzina nie wiem jaka ale myślę że po najpóźniejszym spotkaniu. Nie znamy jeszcze godzin apelu ani mszy. Msza dla klas 3 obowiązkowa bo w tym roku komunia. Jeżeli będzie jako ostatnia to po mszy.
Czy Pan Paweł dotrze? Musimy ustalić co dalej. Jeśli nie znajdzie sie trener który poprowadzi nasze dzieci, jest opcja klubu w Nowej Soli Olimp Pomarańczowi. Ale trzeba dojeżdżać. Można ustalić dyżury kto kiedy bedzie jezdził i jakie dzieci zabierał. Trzeba też bedzie porozmawiać z trenerem Dariuszem Giedziuniem. Czy jest w stanie przyjąć grupę chętnych dzieci. Oczywiście najlepiej byłoby w szkole mieć treningi ale nie zawsze ma się to co się chce.
Poza tym co ze sprzętem który jest w szkole np. manekiny.

Spotkanie jest konieczne.

Pozdrawiam zdruzgotana Sylwia

Offline

#3 2016-08-17 17:42:59

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 47.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam, bardzo się cieszę widząc takie zaangażowanie . Do Polski Wracam 26 sierpnia i 27 sierpnia mam spotkanie z trenerami którzy może podejmą się sprawy. Po tym spotkaniu będziemy wiedzieć więcej.

Offline

#4 2016-08-19 10:09:11

Sylwia Burak
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-13
Liczba postów: 3
Windows XPFirefox 43.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam.
Po pierwsze: rodzice którzy są zainteresowani dalszym trenowanie proszę o zarejestrowanie się na tym forum i potwierdzenie swojej obecności ponieważ właściwie nie wiemy kto czyta, a kto nie.
Po drugie: dowiedziałam się że któryś z trenerów z Nowej Soli - przypuszczam że z Ósemki zrezygnował z trenerostwa w Nowej Soli i będzie otwierał klub w Zielonej Górze. Niestety nie wiadomo kiedy to nastąpi. Jednakże Liga w Nowej Soli trwa. Trzeba rozpocząć treningi żeby dzieci mogły kontynuować Ligę.Zmiany trzeba przeprowadzić jak najmniej boleśnie dla nich bo i tak moja Sara strasznie przeżyła tę wiadomość. Morze wylanych łez. A Pan Paweł obiecał, że spotkają się po wakacjach. Trzeba dotrzymać obietnicy.

Offline

#5 2016-08-21 15:08:01

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
Windows 8Firefox 47.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam
jest mi niezmiernie przykro w związku z informacją na temat przyszłości treningów naszych dzieci. Mam nadzieję że uda się to jakoś poukładać i treningi dalej będą mogły odbywać się w szkole. Panie Pawle czy ta decyzja jest nieodwołalna? czy jednak uda się jakoś ułożyć rozkład zajęć aby mógł Pan jeszcze trenować dzieciaki.
Zrozpaczona Aneta (mama Sebastiana)

Offline

#6 2016-08-22 08:40:37

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 47.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam, moja decyzja jest nieodwołalna, ponieważ moja nowa aktywność zawodowa wiąże się z dużą  ilością wyjazdów za granicę. I nie było by sensu bym prowadził zajęcia przez 2 tygodnie później tydzień przerwy znów jakiś czas i znów 2 tygodnie przerwy. Ale bądźmy dobrej myśli że zastępstwo się znajdzie.

Offline

#7 2016-08-22 11:36:52

Kamila
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-22
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Przyszłość klubu

Witam,
Liczę, że ktoś poprowadzi klub byłoby szkoda po 2 latach treningów by wszystko się skończyło.... Jaś też bardzo przezywa...oby wiadomości były pozytywne.

Kamila Szczepuła

Offline

#8 2016-08-23 14:25:15

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
Windows VistaFirefox 47.0

Odp: Przyszłość klubu

Zgodnie z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego w sp11 wychodzi na to że najpóźniejsze spotkania z wychowawcami/mszą świętą powinny się zakończyć około godziny.11
Spotkajmy się zatem pod salą judo około godz. 11.15 wszyscy zainteresowani powinni już dotrzeć.
Mam nadzieję że Pan Paweł też będzie obecny i przekaże nam dobre informacje odnośnie dalszej przyszłości w trenowaniu judo naszych dzieci.

Prosimy pozostałych o zalogowanie i czynny udział na forum

Offline

#9 2016-08-28 21:11:01

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam,
Doszedłem do porozumienia z trenerem Piotrem Firlejem. Wstępnie uzgodniliśmy że będzie on prowadził zajęcia 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach od 15:30 do 16:30. Pierwsze zajęcia są planowane na 6 września. Jeszcze muszę porozumieć się w sprawie udostępnienia sali w tych dniach i godzinach przez szkołę.
Jeśli chodzi o wysokość składek w tym roku szkolnym to jeszcze muszę porozumieć się z księgową  ale szacuje je na poziomie 50-60zł jeśli zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu. Jeśli uda się mi coś więcej wymyśleć to przekażę.

Offline

#10 2016-08-31 10:21:53

Sylwia Burak
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-13
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Przyszłość klubu

dzieci było 30. to za dużo jak na jedną grupę. Spotkanie w czwartek aktualne.

Offline

#11 2016-08-31 12:19:12

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
Windows VistaFirefox 48.0

Odp: Przyszłość klubu

Ciekawe tylko czy godz lekcyjne pozwolą na uczestnictwo w treningach. Weźmy pod uwagę że w zeszłym roku niektóre dzieci kończyły lekcje o godz. 16.00
Panie Pawle czy pan będzie obecny na naszym jutrzejszym spotkaniu, i czy będzie obecny również Pan Piotr Firlej?
I czy treningi dalej będą odbywały się na zasadzie stowarzyszenia czy jednak zmienią formę prawną

Offline

#12 2016-08-31 20:25:06

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Przyszłość klubu

Witam,
Doszedłem tez do porozumienia z trenerem Rafałem z Nowej Soli, i zgodził się on prowadzić zajęcia we wtorki i czwartki z tym że w godzinach od 17 do 18. Tak że mamy mały dylemat czy wybrać trenera Piotra czy trenera Rafała.
Z mojej strony mogę powiedzieć że godziny treningów trenera Piotra są dość mocno niewygodne dla samego funkcjonowania świetlicy i zgodę na te godziny otrzymałem warunkowo. I jak większość z was wie trener Piotr jest specjalistą od walki w parterze.
Natomiast godziny zajęć trenera Rafała nie kolidują z pracą świetlicy, z tym że dzieci nie mogły by zostawać po lekcjach i być odbierane ze świetlicy na zajęcia judo jak to miało miejsce w zeszłym roku. Oraz trener Rafał jest doświadczonym trenerem od judo.
Moje pytanie jest następujące czy jako rodzice wolicie trenera Rafała znanego wielu z Nowosolskiej ligi judo czy tez trenera Piotra z BJJ. Obydwaj są specjalistami i fachowcami w swojej dziedzinie, z tym że mają różnie dostępny czas.

Jeśli chodzi o formę prawną na razie zostajemy w formie stowarzyszenia, czyli UKS. Nie ukrywam jednak że z czasem chciał bym by to rodzice przejęli choć część władzy w klubie.

Pozdrawiam i czekam na pytania i sugestie.

Offline

#13 2016-08-31 21:05:16

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
LinuxChrome 33.0.0.0

Odp: Przyszłość klubu

O od 16.30 rozumiem że by się nie udało z trenerem Rafałem.

Offline

#14 2016-08-31 21:14:46

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Przyszłość klubu

Niestety nie bo nie ma czasu inaczej, chyba że później z nim coś wynegocjujecie.

Godzinę jutrzejszego spotkania proponuje 11:45 przy stołówce, ponieważ zaszły spore zmiany przy sali judo i niemożna już od tak tam wchodzić na korytarz

Offline

#15 2016-08-31 21:41:46

Aleksandra Hybner
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-31
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Przyszłość klubu

Witam. Dzisiaj z Zuzia dowiedzialysmy sie o strasznych zmianach dla nas... Zyczymy jednak sukcesow w nowej pracy i mamy nadzieje ze nie zapomni TRENER o dzieciach... Co do jutrzejszego spotkania, oczywiscie postaram sie byc lecz jestesmy z innej szkoly i nie wiem ile czasu tam zejdzie. Prosze o jakis kontakt gdyz nie znam rozmieszczenia szkoly itd....

Offline

#16 2016-08-31 21:56:28

Ola Grabas
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-31
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 52.0.2743.116

Odp: Przyszłość klubu

Witam.
Cóż mogę powiedzieć:( Powodzenia Panie Pawle, życzę wielu sukcesów [dblpt])
Okazało się, iż Julia dowiedziała się prędzej niż Ja o Pana odejściu.
Dzieci o wielu sprawach rozmawiają na placach zabaw [dblpt])

Oczywiście będę na spotkaniu w dniu jutrzejszym.
Mam nadzieje, że uda nam się wszystkim dopasować godziny.

Co do trenerów nie ma zdania gdyż nie miałam
przyjemności Panów poznać.
Wiec ciężko cokolwiek mi powiedzieć w tym temacie.Zdam się na
opinie innych.

Do zobaczenia jutro.

Ostatnio edytowany przez Ola Grabas (2016-08-31 21:56:56)

Offline

#17 2016-09-01 16:26:12

Trener
Administrator
Dołączył: 2016-08-12
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 48.0

Odp: Przyszłość klubu

Dzień Dobry
Dziś ustaliliśmy że treningi będzie prowadził trener Rafał Stachowiak, jest to były trener UKS „ósemka” Nowa Sól. I odszedł z tamtą na własną prośbę. Myślę że ciężko znaleźć lepszego specjalistę od judo w naszym regionie i jestem przekonany że będziemy z jego pracy zadowoleni. Ponieważ jest to człowiek który potrafi oddać sprawie całe serce.

Jesteśmy umówieni na „tak  zwany tydzień zerowy”, czyli zajęcia odbędą się już w ten wtorek i czwartek o godzinie 16:30 do 17:30 jak miało to miejsce w zeszłym roku. Myślę że jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich którzy mieli problem z odbiorem dzieci ze świetlicy.
Będą prowadzone też treningi przez trenera Rafała w SP 18 na ulicy francuskiej w poniedziałki i środy. Jeśli komuś nie pasują treningi w sp 11. Komu bardziej pasuje SP 18 proszę się dogadywać z trenerem Rafałem.

Jeśli chodzi o kwestię zarządzania klubem sprawa się ma następująco:
-za 2 tygodnie między 12-16. 09  odbędzie się walne zebranie członków UKS Jedenastka, po to by uregulować i ustalić władze w klubie na zdrowych zasadach. Chcę by został wybrany nowy zarząd spośród rodziców i osób związanych z trenerem Rafałem tak by można było spokojnie i bez przeszkód załatwiać sprawy formalne (umowy, płatności, projekty, dofinansowania). Po zajęciach z dziećmi trener Rafał będzie do waszej dyspozycji i będzie również opowiadał o swojej wizji współpracy.
-kolejną kwestią jest mata: jeśli będzie odpowiednia ilość trenujących trener Rafał obiecał że przywiezie swoją matę, co w połączeniu z dotychczasową matą pozwoli zająć prawie całą powierzchnie sali w czasie treningu.

Jeśli chodzi o kwestie formalne:
- pozmieniało się trochę w układzie korytarza przy świetlicy, i teraz korytarz przed salą judo został zaadoptowany jako kolejne pomieszczenie świetlicy, i nie można będzie tam wchodzić. Choć przez pierwsze 2-3 tygodnie postaram się dogadać tak z nauczycielami ze świetlicy, by można było przejść do sali i zobaczyć trening (trening otwarty) później treningi będą miały raczej charakter zamknięty (z małymi wyjątkami). Tak że dzieci przebierają się w szatni naprzeciwko świetlicy i czekają jak trener wpuści ich na korytarz i później na salę.

Książeczki zdrowia będę oddawał za 2 tygodnie jak wrócę ze szkolenia w Poroninie.

W razie jakich kolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam Paweł Furdak trener judo.

Offline

#18 2016-09-01 21:51:29

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
LinuxChrome 33.0.0.0

Odp: Przyszłość klubu

A jak będzie wyglądała kwestia finansowa tak jak było mówione na wstępie czyli 50-60 zł czy stawka będzie inna

Offline

#19 2016-09-18 11:29:04

Aneta M
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-21
Liczba postów: 6
LinuxChrome 33.0.0.0

Odp: Przyszłość klubu

Czy już coś wiadomo z treningami?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
padteam - strefagaming - psrpg - nieoficjalne-sodb - red-rage